pondělí 3. března 2014

12 tags of 2014 - March

A je tu březen a s ním i Timova visačka. Tentokrát jarní.

DSC08872Dnes to pro mne byl opravdu oříšek. Nevlastním ani jedno razítko, dokonce ani podobné a peří vůbec ne. Tak to byla jedna velká improvizace.

Použila jsem mé oblíbené razítko s ptáčkem, z druhého razítka jsem si půjčila jen hnízdečko. Razítko peří nemám, ale zkusila jsem otisknout to opravdové. Bohužel to nefungovalo. Jen poťapat inkousty a otisknou nejde a když se namočí, tak zplihne. Takže tudy cesta nevedla. Nakonec jsem použila jedno opravdové. Jen na to vajíčko mi tam nějak nezbylo místo ;-)
Tak co, zkusíte to také?

Vaše Pampelína

sobota 1. března 2014

A co ještě dělám?

No přeci šiju.
V bločcích do quiltu jsem zase poposkočila o něco dál. A k tomu pár drobností pro radost...
Na quilt se moc těším a doufám, že ho opravdu někdy dokončím.

Od posledního konvičkového, jsem zvládla další tři kousky. A opět hezky ručně, cca tři stehy do centimetru... Ne, nejsem šílená. ;-)

A jelikož byl v mezičase klid, tak Bellet k bločkům přidala návod na pouzdro. Prý jako trénink na prošívání quiltu. Sem si tedy dala. Vzala jsem na ně tvrdé režné plátno... ještě nyní mě bolí prsty, ale mám ho. S aplikací ptáčka (toho jsem vloni viděla někde na netu a tak jsem si podobného nakreslila) s dovyšitým ocáskem, hezky ručně olemované. Nevím, na co ho budu mít, ale z domu určitě nepůjde.
No a pak ještě jedna blbůstka. A taky hezky růčo šitá. Dordoletka - malinké pouzdro na cokoliv. Tedy na cokoliv asi nee, protože je jen 10 cm velké, ale schová zrcátko, složenou intimku, nebo třeba nějakou malou finanční zálohu pro strýčka Příhodu... Jen jsem tam zapomněla vložit poutko na pidikarabinku a by šla připnout třeba ke klíčům.


A to je tento týden všechno.
Děkuji za pozornost a přeji vám krásný březen.

Vaše Pampelína