KAL s Vlněnými sestramiCopak děláte v tuto dobu? Jste doma, pracujete, máte home office...? Přiznám se, že já mám pocit, že já osobně někdy lítám jako hadr na holi jak se říká. O to víc mám potřebu vypnout a myslet úplně na něco jiného, případně někdy raději nemyslet vůbec :-) A tak vypínám. Poslední dobou ale šel papír stranou a vypínám u klubíček. A háček se kterým koketuji již delší dobu,  jsem po více než deseti letech vyměnila za jehlice. Kdysi jsem pletla. A hodně, ale pak to nějak kvůli bolavým rukám ustalo. Ruce zlobí pořád, ale touha něco ,,motat'' je silná.

No a na bolavé ruce jsem potřebovala rukavice. Bezprsťáky. A že si je upletu. Při hledání nějakého návodu jsem náhodou narazila na blog Vlněných sester. A jejich obchůdek. Že jsou, jsem věděla už několik let, ale nějak je míjela. Rukavice jsem nakonec upletla podle svého, ale byla jsem lapena nabídkou barevných klubíček a šátkem z jednoho z nich. A tak jsem objednala. Než dorazil balíček, vyhlásily Velký jarní KAL. A já byla lapena podruhé. Objednala další přízi a pustila se do pletení.

A tak mám upletený krásný šátek Emiliana, od Lisy Hannes...

Pro mě tedy v trošku netradičních barvách. Ale k džínám bude super. Je to takové lehounké, velké nic. Váží jen cca 173 gramů. Nejdelší strana má 2,4 metrů a výška je 60 centimetrů...

Přeji vám krásné jarní dny.

Lena


Komentáře

Okomentovat

Oblíbené příspěvky