ŠátkováníMiluju šátky a šály. Mám jich hezkou sbírku ve všech možných barvách a materiálech. A taky miluju barevná klubka a klubíčka...

Proto když jsem někdy na přelomu let 2016 a 2017 objevila obchůdek ganella.cz, neodolala jsem a objednala první klubka (první v mém životě ne, měli byste vidět mé zásoby z let kdy byli synové malí ;-) ) a uháčkovala první šátek.

Jen je škoda, že nejdou zachytit skutečné odstíny švestkové, tyrkysové, rezavé, zelenkavé... všechny foťáky mi to berou do modra...No a pak jsem dostala nápad, že bych mohla uháčkovat další jako dárek. A tak na podzim 2017 začal vznikat jeden ve fialovo tyrkysových odstínech a druhý v červeno hnědých. Bohužel jsem do Vánoc nestihla ani první, což mě hodně mrzelo, ale na podzim 2018 jsem se chopila háčku a příze... a hurá, dodělala jsem je a putovaly k novým majitelkám. Foto nic moc, neb byly cvaknuty v letu těsně před zabalením...


Jsem úplně lapená barevnými klubky. Na pletanky.cz mají krásná barevná klubíčka a prostě jsem neodolala a jedno na zkoušku objednala... A uháčkovala další šátek...A mám tu další... a taky nádherné ponožkové příze a jehlice z březového dřeva... Ta zima by měla být delší ;-)Děkuji za nahlédnutí a přeju prima dny milí přátelé :-)

Pampelína Lena


#dropsdesign
#dropsdelight

Komentáře

 1. Ta zima by měla být delší :-), aby se ty tvé krásy daly ukazovat delší dobu...měkké a hřejivé...a slušivé. A hřejí i u srdce...děkuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oli, to abych měla čas na tyhle věci, jak jsou dlouhé večery, je to fajn. A rádo se stalo :-)

   Vymazat
 2. Já tyhle klubka miluju! Jenže nezvládám rozdělit čas mezi korále a ještě příze :-))) A taky nevím, co pak s těma šátkama, nakonec nosím jen jeden a ty ostatní zahálí...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aničko, já to střídám, chvíli to, chvíli ono... mám problém, že toho mám ještě víc než tohle - papír, klubka, korále, látky... A šátky syslím, mám jich většinou vytaženo několik a další vytahuju podle nálady, ale mám některé, na něž za zimu nedojde, tak třeba příští zimu :-)

   Vymazat
 3. Ježiš ty klubka jsou krásný samy o sobě...! Ještě že nemám trpělivost plést nebo háčkovat. ;) Tobě to ale evidentně jde od ruky dobře, vlastně výborně - tak tedy ještě jednou děkuji za krásné měkké zachumlání! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to jsou! Další objekty na sbírání! :-D Rádo se stalo, snad ho užiješ.

   Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky