Taška...

Kdysi jsem chtěla tašku, velkou, abych v ní mohla tahat spoustu věcí a hlavně jsem ji potřebovala do školy. Dokonce jsem na ni koupila látky. Jenže z toho sešlo, pořád bylo něco důležitějšího. No a na jaře jsem si řekla, že už to vlastně nemá cenu.

Jenže člověk míní....

Nyní na milou tašku došlo znovu. Potřebuji něco, do čeho dám pár velkých sešitů, nějaká scripta a další nezbytnosti. A tak jsem dnes šla, vybrala látky (to bylo hodně těžké, protože původně jsem sáhla po jedné barevné šílenosti, jenže pak jsem usoudila, že něco takhle barevně šíleného moc vhodné na onu fakultu nebude a sáhla do hodně decentního komínku), vhodný návod... nastříhala a sedla a šila...

Moc jsem si to užila, po šití už se mi stýskalo....

A nesmějte se... je opět zelená ;-) Látka je z kolekce Alhambra II., krásná olivově zelená Cashmere Cameo in Garden od Pat Bravo... střih ,,Cestující cestující,, od Bellet.


PS: Tu krásnou, šíleně barevnou látku jsem nechala vytaženou ;-)

Mějte prima dny!


Komentáře

 1. Tahle barevná kombinace se mi moc líbí...a taška vypadá bytelně, prakticky.

  OdpovědětVymazat
 2. Leni taška je krásná, vybrala jsi dobře. Ať Ti dobře slouží až do nejvyššího ročníku. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Lenka, taska je krasna..vobec nevadi ze zase zelena .) farebna kombinacia je uzasna takze 1* :)

  OdpovědětVymazat
 4. Barevná kombinace je super! Jsi první člověk, o kterém vím, že něco takového dokáže. Přijde mi to neskutečné. Vždycky jsem si myslela, že tak nadpozemský věci (což pro mě ušití tak úžasné tašky rozhodně je)dokážou jen kosmonauti z NASA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míšo, pobavila jsi mě :-))) i Ty by jsi to dokázala ;-) Ono to moc složitý není. A díky!

   Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky